FC Chýnov "B" 3:6(3:3) SK ZD Pojbuky

Góly: 3x Svačina

Sestava - Návara - Petrů, Kylar, Macháček, Turek - Kučera, Hňup, Zadražil, Kováč - Čihák, Svačina

Strídali - Kovanda, Ulbrich, Korbel

Zápas hraný na UT v Pelhřimově jsme naprosto nezvládly v obrané činnosti a naopak v útočné činnosti jsme měli dobře hrajícího Svačinu, který dal všechny góly a kdyby se k němu připojili i ostatní místo pálení gólových příležitostí mohli jsme gólů dát více. Ukázalo se že máme před sebou ještě moc práce a dřiny Celkový dojem ze zápasu je velice neuspokojivý!

12.3. 2011

FC Chýnov "B" 5:0 Sokol Choustník

Góly: Čihák, 2x Kučera, 2x Šalát

Sestava: Návara - Strnad, Dvořák, Kylar, Petrů - Macháček, Kučera, Zadražil, Kováč - Šalát, Čihák

Střídali: Turek, Kovanda, Smitka, Ulbrich

Utkání jsme měli od první minuty ve svých rukách a již v 9. minutě jsme ujali vedení a do půle přidali ještě dvě branky, po půly jsme neproměnily pět vyložených šancí a chtli se až střeli Šaláta. Soupeř byl znatelně oslaben a nestačil našemu tempu , kde bych vyzdvihl hru středu zálohy. Stále však máme ještě moc práce a nesmime usnout na vavřínech, vždyť nás čekají o dost sylnější soupeři, kteří se tak snadno porážet nebudou!

26.3.2011

FC Chýnov 4:1 Čevený kůň Tábor

Góly - Macháček, Čihák, Kovanda, basík

Sestava : Návara - hruška, Dvořák, Strnad, Kylař - Macháček, Kučera, basík, Smitka - Čihák, Šalát

Střídali : Kovanda, Petrů, Kováč

Nejlepší hráč Hruška Jan v utkání s Č. Koněm jsme šli do vedení v 16. Minutě po výborně vybojovaném míči  Čihákem a následnou přihrávkou na volného Macháčka, po té ve 23. minutě jsme se dopustily hrubé chyby a to nedorozumění mezi Smitkou a Strnadem a soupeř toho náležitě využil ve vyrovnávací branku na 1:1. Ono vůbec jsme dost kazili rozehrávku a zbytečně ztráceli míče. Až ve 41. Minutě se trefil Čihák a v zápětí na to ve 44. Minutě Kovanda na 3:1. Po půli zvýšil Basík na 4:1 a utkání jsme již pohlídali. Ovšem oproti minulému zápasu jsme v tomto utkání dost kazili a nebyli tak kompaktní jako minule.

3.04.2011

FC Chýnov  0:1 1.Kopec janev Tábor

Sestava : Návara - Hruška, Kylar, Holota, Turek - Macháček, Kučera, Basík, Strnad - Šalát, Čihák

Strídali : Kovanda, Ulbrich, Petrů, Kováč, Smitka

Nejlepší  hráč Holota. Utkání jsme odehráli strašně naivně a k hodnocení zápasu nemám slov !!!!

Je smutné že nejlepším mužem zápasu je nejstarší hráč. Od Petra Holoty by si měli vzít všichni příklad a začít makat !!