Sestava – Chlaň – Šimák, Kubera, Kořenský, Vandělík – Zadražil F., Havlík D. (C), Hladík O., Fišer – Dvořák M., Hladík J.

Branka - Havlík D.

Střídali – Jůza, Dvořák V., Doucha

Do přípravného utkání jsme nastoupili velice vlažně pomalu 10 minut jsme se nedostali za půlku, potom se do útoku vrhl velice dobře hrající Havlík Dan a Dvořák Mirek a hned první střela na branku měla skončit gólem, ale bohužel míč se okolo tyčky dostal pryč ze hřiště. V 22. Minutě chyboval jinak dobře hrající stoper Kubera Pavel, kdy dělal kličku na posledním a útočník mu míč vypíchl a utíkal sám na Michala Chlaňe kterého přehodil a stav se poprvé změnil. Po tomto gólu naši hoši začali hrát aktivně a dvě šance Dvořáka bohužel buď skončili v rukavicích a nebo minuli branku. Před koncem prvního poločasu Kubera zahrával  přímí volný kop z půlky hřiště a gólman Chotovin udělal chybu, kdy si vyběhl pro míč, ale ten se odrazil od země a přeskočil ho.Bohužel tato střela mířila jen o centimetry vedle. Stav po prvním poločase byl 0:1 pro Chotoviny. Do druhé půle nastoupili opět aktivněji hosté a po 5 minutovém tlaku se hra odehrávala naopak na Chotovinské straně. Po větším tlaku udělal stoper a brankář chybu, kdy si dávali přednost před sebou a mezi ně vlétl Dvořák Mirek ale bohužel jeho střela skončila jen na tyči. Poté naši kluci začali vyvíjet tlak a až 3 minuty před koncem utekl hostující obraně kapitán Havlík Dan a nedal brankáři šanci - 1:1. Nakonec se domácí mohli radovat z výhry, ale střela Dvořáka šla opět vedle. Za druhý poločas bych chtěl pochválit celý tým jak hráli a jak makali jen za druhého a když to tak půjde dál tak by jsme měli mít v sezóně šanci hrát o ty nejvyšší příčky.

Jakub Pachta

Turnaj v Mladé Vožici

Turnaj odehraný v tělocvičně v Mladé Vožici se zúčastnilo 6 týmů , Chýnov, Větrovy, Lomnice, Mladá Vožice, Sezimovo Ústí. Turnaj se odehál dvoukolově. První zápas jsme odehráli s týmem Lomnice, kde jsme remizovali 0:0 po docela dobrém výkonu našich kluků, vytvořili jsme si i šance , ale zakončení se nepovedlo. Druhý zápas jsme sehráli s Meteorem , kde jsme na začátku zápasu šli do vedení díky samostatnému úniku Daniela Havlíka a krásné zakončení k tyči, ale bohužel tento stav se měnil minutu před koncem kdy jsme dostali gól z takřka ničeho a zápas skončil 1:1. Třetí zápas se Sezimovem Ústí byl nejlepší zápas z celého turnaje v 5 minutě jsme šli do vedení díky Danielu Havlíkovi , který se neukvapil při střele a počkal si a skóroval do prázdné brány. Bohužel i přes skvělý výkon brankáře Chlaňe jsme dostali gól v poslední minutě zápasu tak zápas skončil opět výsledkem 1:1. Poslední zápas v prvním kole skončil vítězně i když jsme od 2 minuty prohrávali 0:1, ale kluci se nepoložili i když nás Větrovy tlačili do 10 minuty kdy se podařilo vyrovnat po závaru před brankou kde se nejlépe zorientoval Pavel Kubera a vyrovnal na 1:1, v posledním minutě se povedla opět Pavlu Kuberovi střela ,která znamenala že tento zápas jsme vyhráli 2:1 i když by lépe slušela zápasu remíza. Po prvním kole jsme byli na prvním místě se šesti body , druhý tým Větrov měl shodně 6 bodů, ale vzájemný zápas prohrál takže jsme po prvním kole vedli. Do druhého kola jsme nastoupili jako vyměněný tým , nedařila se přihrávka, střela, a i přes vynikající výkon našeho brankáře jsme první zápas prohráli 5:0. Druhý zápas s Meteorem byl ve stejném průběhu a dostali jsme 3 góly během 6 minut a Meteor si vítězství si pohlídal. Třetí zápas jsme hned na začátku zápasu prohrávali 1:0 do 5 minuty jsme dostali druhý gól , ale kluci se neskutečně zakousli a díky dvěma brankám Havlíka zápas skončil 2:2. Přes tento výkon jsem si myslel že bysme nakonec i přes dvě prohry mohli turnaj vyhrát, ale bohužel kluci nezvládnuli ani své poslední utkání v turnaji a skončili na 4 místě.

Turnaje se zůčastnili- Chlaň , Havlík , Hladík O., Hladík J., Hojsák, Kubera, Fišer , Freitag.