28.04.2014 17:29

16.kolo FC Chýnov 6:4 Jistebnice

Branky!¨: O.Hladík 3,J.Hladík ,J.,Zadražil. Asistence:Zadražil 3,O.Hladík 2.

Do utkání jsme šli s cílem odčinit podzimní porážku na soupeřově hřišti .Začali jsme aktivně a již ve 4 min.dal Zadražil gól který rozhodčí pro post.mimo hru neuznal.V 6 min.padl již regulérní gól,po centru O.Hladíka se hlavou prosadil Zadražil.Bohužel po brance jsme přestali plnit pokyny a po chybách v obrané činnosti nám dobře hrající Vačlena dal dvě branky.Poločas skončil 1-2 pro soupeře,po rozboru chyb v kabině jsme šli do druhé půle s cílem převzít iniciativu a otočit skóre.Bohužel hned v 37 min.Hojsák hrál malou domů a naší brankářce projel míč pod nohou.Naštěstí hned z protiůtoku se nám podařilo snížit po akci Zadražila se prosadil O.Hladík.A za dalších 5 min.bylo vyrovnáno když velmi dobře hrající O.Hladík pronikl do vápna soupeře a přihrávkou nalezl zcela volného J.Stoklasu a ten neměl problém trefit přesně k tyči.Byl to jeho premiérový gól a radost byla obrovská. V této fázi utkání jsme soupeře přehrávali a důkazem byli šance Zadražila a Hladíka které ale brankou neskončili.Přesto branka padla když brankář soupeře chyboval a rozehrál míč přímo na nohu O.Hladíka a ten dal gól.V 60té min.soupeř donutil naší obranu k chybě a Vačlena svou třetí brankou vyrovnal.Po této brance se soupeř vrhl do útoku a zle nám zatápěl.Největší šanci však v 64 min.skvělým zákrokem zmařila Sandra Čonková .Následný útok domácích skončil brankou když Havlík posunul míč na Zadražila,ten prostrčil na Hladíka který završil svůj hattrick. V poslední minutě se prosadil povedenou střelou z 30 metrů J.Hladík. I přes chyby v bránění musím pochválit všechny kluky za příkladnou bojovnost kdy i za stavu 1-3 hráli na doraz a zápas dokázali otočit v náš prospěch.Povedený výkon v druhé půli předvedl hlavně O.Hladík. Sestava: Čonková-Jůza,Hojsák,J Hladík,Dvořák-J Stoklasa,Havlík,Menšík,A.Stoklasa-Zadražil,O.Hladík Střídali :L.Štrouf,Macek,Šimák,Roll,Kaňka. napsal K.Sedlatý