19.05.2014 19:28

19.kolo FC Bechyně 1:6 FC Chýnov

Branky:Zadražil 2,Havlík 2,Hladík O,Stoklasa A.  Nahrávky:Hladík O 2,Havlík,Stoklasa J.

Sestava:  Čonková-Jůza,Hojsák,Hladík J,Dvořák-Stoklasa A,Havlík,Menšík,Stoklasa J-Zadražil,Hladík O.

Střídal:Štrouf M,Štrouf L, Kańka,Macek,Šimák.

Do utkání jsme museli půjčit soupeři jednoho hráče(Vladimír Roll) aby mohl hrát kompletní.I proto asi hráči nepřistoupily k utkání na sto procent a skoro celý zápas nám soupeř svým napadáním a důrazem dělal problémy.Přesto jsme vstřelili první branku po akci celého útoku se prosadil Zadražil.Za tři minuty bylo vyrovnáno když soupeř využil chyby obránce(po kolikáté již).Další branku nám svým rozhodnutím upřel pan rozhodčí který se  svým výkonem snažil držet domácí nad vodou.Poté jsme přeci jen přidali a po dvou brankách Havlíka a premiérové brance Aleše Stoklasy skončil poločas 1-4.V druhém poločase přidali po gólu ještě Zadražil a Ondra Hladík ale oba spoustu šancí zahodili.Čtvrté utkání ,čtvrtá výhra to je dobrá bilance,ale s touto hrou by jsme v dalším utkání měli problémy.