10.09.2012 07:26

1.kolo Lomnice nad Lužnicí 4:0 FC Chýnov

Sestava - Chlaň - Dvořák V., Zadražil F., Hojsák, Fišer - Freitag, Havlík, Fišer A., Hladík O. - Zadražil A., Menšík

Střídali - Kořenský, Jůza

Do prvího utkání jsme vstoupili bez 4 hráčů základní sestavy a bylo to znát hned od první minuty. Celé utkání byl náš soupeř jasně lepší a jen díky vynikajícím zákrokům našeho brankáře nebylo skóre ještě větší. První gól pad v 15. minutě kdy si na centr z levé strany naběhl útočník a z hranice vápna z první střelil pod břevno první gól. Druhý gól padl těsně před koncem první půle, kdy roh který dopadl na malé vápno trefil útočník pardně mezi brankáře a obránce 2:0. Druhý poločas začal dobře, kdy se kluci osmělili, ale bohužel jsme jen ohrožovali branku z přímích kopů. Na 3:0 zvyšoval hráč ze strany, kdy bodlem prostřelil Chlaňe. Poslední gól padl po nedorozumění v obraně a Chlaň byl bezmocný. V utkání bych vyzvyhl výkon Michala Chlaňe a kapitána Tondy Fišera, když oba předvedli své kvality.