1 zápas

FC Chýnov 1:5 (0:1)Sokol Sezimovo Ústí

Sestava - Vácha (35.Chlaň) - Havlík L. , Strada, Komárek "C", Říha - Havlík D., Slezáček T., Zadražil F., Šimák D,. - Chamra, Kučera

Strídali - Kořenský, Fišer, Slezáček D., Vandělík,

Zápas odehraný 2x 35 minut jsme hráli dobře 45 minut . V prvním poločase se střídali šance na obou stranách ale ujala se jen jedna střela Sokola kdy obrana udelala chybu a střelou do protipohybu prostřelil jinak výtečného Váchu. Druhý poločas jsme začali tlakem a akci rozehranou po vybojovaném míči kdy Komárek zatáhl míč a nahrál do běhu Kučerovi a ten vyslal krásnou přihrávku podél obránce na Chamru který se v zakončení nemílil. Bohužel 5 minut po této situaci jsme inkasovali kdy nechali obránci vystřelit a míč propadl brankáři Chalňovi mezi prsty 2:1. Po tomto gólu nás soupeř začal tlačit a do konce zápasu si vytvořil jen Slezáček šanci která skončila vedle a to samé i Martin Chamra. Díky tomu Sokol dal další góly a zápas skončil 5:1 i když si kluci nezasloužili tolik gólů musíme zlepšit koncovku a i obrannou činnost.