30.04.2013 09:45

10.kolo FC Chýnov 2:5 Veselí nad Lužnicí

Sestava : Chlaň - Hojsák, Kubera, Zadražil F., Dvořák V. - Freitag, Havlík, Fišer, Hladík O. - Zadražil A., Menšík

Střídali : Hruška, Doucha, Hladík, Jůza

Do utkání jsme vstoupili velice špatně a hned z prvního rohu jsme prohrávali. Na výborný centr si naběhl nejvyšší hráč utkání a nedal brankáři šanci. Druhou branku jsme dostali po nedůrazu, kdy náš obránce nedokázal odkopnout míč a nechal útočníka vystřelit. Utkání potom soupěř začal jasně ovládat, ale do vyložených šancí se nedostal. Snížení přišlo v 15 minutě, kdy Adam Zadražil využil chybu brankáře a snížil na 1:2. Vyrovnání přišlo při posledním rohu v prvním poločase, kdy Tomáš Menšík kopal roh a brankář si srazil míč do brány. 2:2

Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivněji než v prvním poločase, ale bohužel nás soupeř zatlačil a dal gól z přímého kopu a ten rozhodl. Další góly jsme dostali po chybách, když se nikdo nechtěl vracet a jen Filip Zadražil oběhal maximum.