16.08.2012 07:49

11. kolo Lomnice n./Lužnicí 9:1 FC Chýnov

Sestava: Vácha P. - Freitag, Fišer A., Vácha J., Vandělík - Fišer J., Havlík D., Slezáček, Kořenský  - Havlík L, Dvořák M.

Stř.- Menšík, Jůza, Kubera

Vstup do jarní sezóny se našim hráčům příliš nepovedl. Už od prvních minut byla znát herní
převaha domácích a držet přijatelné skóre se dařilo pouze v prvním poločase. A když v jeho
závěru po velmi pěkné akci Slezáček - L. Havlík druhý jmenovaný snížil na 1 : 3, byla ještě
šance s výsledkem ve druhém poločase něco udělat. Zůstalo ovšem pouze u přání, domácí
naopak začali svůj brankový náskok zvyšovat a když se koncem zápasu zranil nejlepší hráč
utkání /spolu se Slezáčkem/ Luboš Havlík, přibyl ještě další problém s už tak velmi úzkým
kádrem a pokud i nadále budou muset nastupovat k utkání i hráči ml. žáků, budou tomu