16.08.2012 07:50

12. kolo Suchdol n./Lužnicí 3:1 FC Chýnov

Sestava:  A. Zadražil - Freitag, Fišer A., Vácha J., Vandělík - Fišer J., Slezáček, Zadražil F., Kořenský - Dvořák M., Menšík

Stř.: Vácha P., Kubera, Dvořák V., Jůza

Proti minulému zápasu ještě více oslabený tým naznačil, že proti méně kvalitnímu soupeři dokáže odehrát vyrovnaný zápas. První poločas měl z naší strany ještě hodně daleko ke spokojenosti a také jsme jej prohráli 3 : 0, ale kluci si snad tentokrát vzali poločasové rady k srdci a na hřišti to bylo znát. Zpřesnila se kombinace, zvýšil se důraz při napadání, vyšla i výměna A. Fišera ze stopera na zraněním handikepovaného záložníka Slezáčka. A. Fišer odehrál vynikající druhý poločas, který korunoval i gólem po přihrávce F. Zadražila. Herně se zvedli i ostatní hráči a škoda jen, že jsme nepřidali ještě další branky. I domácí měli další šance, ale my jsme alespoň výhru ve druhé půli uhájili.