16.08.2012 08:14

14. kolo Veselí nad Lužnicí 4:1 FC Chýnov

Sestava: Zadražil A. - Jůza, Hladík J., Dvořák V. - Hruška, Havlík D., Menšík - Chlaň
Stř.: Záboj, Hladík O.,

Utkání začalo dvěmi obrovskými šancemi M. Chlaně, ale míč se mu pokaždé zamotal mezi nohy a v bráně neskončil. Postupně se hra vyrovnala, šance se střídaly
na obou stranách, ale hlavně ty domácí likvidoval opět výborně chytající A. Zadražil. Nestačil pouze na jedinou a poločas končil 1 : 0 pro domácí. Naši hráč cítili šanci na
první jarní body a když se asi po pěti minutách po individuelní akci trefil D. Havlík, vypadalo to nadějně. Dlouho jsme se ale neradovali, neboť do vedení šli po přísné penaltě opět domácí. Šance se střídaly opět na obou stranách, ale v závěru už opět docházely po odehraném předchozím zápase síly a skórovat již dokázali pouze
domácí. Lze jen konstatovat, že výsledek opět neodpovídá předvedené hře a kluci zaslouží za výkon alespoň pochvalu.