Sestava - Hanzal - Hruška Vl., Břenda, Hlinka, Chotovinský - Pešek, Hňup, Zadražil V., Hruška J. - Roll, Sedlatý

Tak už to zase začalo. První zápas a hned boje o body s posledním mužstvem.
Hned první šok nás čekal při příjezdu do Brlohu. Hřištátko ještě menší než
náš odlehčovák. Tušili jsme boj o každý metr hřiště. Hned na začátku zápasu
obraz hry nasvědčoval tomu že kdo zpracuje nakopávaný míč ten bude vzápětí budˇ
sfaulován nebo je okamžitě v šanci. Než nám ale došlo že to takhle hrát nepújde
přišla 20 minuta a sní trestný kop na naši branku. K míči se postavil 50letý hráč
soupeře a posadil balon na hlavu hráče který byl mezi našimi čtyřmi hráči nikým nekrytý.
Takže se stav na 10 minut zastavil na 1:0. My jsme pokračovali v nevýrazném výkonu do faulu
blízko naší branky. Myslel jsem si že to byl faul mimo vápno ale hlavní rozhodčí byl jiného
názoru a ukázal na penaltu. To ty rozměry hřiště. Vápno začínalo 3m od kraje hřiště.
No nic střelec zamířil přesně a bylo to 2:0. Za zmínku stojí průnik Hrušky a jeho přehození
brankáře a bohužel i branky. Do druhého poločasu nastoupilo mužstvo s odhodláním něco s tím
výsledkem udělat. Ale i když jsme zlepšili pohyb a měli jsme více ze hry domáci si tři body
nenechali odvézt. Můžem říkat jenom "kdyby" bylo mužstvo pohromadě ,mohli všichni hrát, nebyla
zranění,, Venca Hrušků,,
Bude to hodně těžké udržet I.A třídu. Každý zápas je pro nás už existenční.
Proto bych vás všechny chtěl pozvat v neděli do Plané nad Lužnicí kde hrajem od 16:30 první
z domácích zápasů ze Sokolem Sezimovo Ústí.