27.08.2012 16:09

16.kolo FC Chýnov 4:3 Sokol Sezimovo Ústí

Sestava : Hanzal -Zadražil K., Břenda, Hlinka, Chotovinský -Hruška V, Hňup, Zadražil V., Hruška Vl - Roll, Sedlatý

Střídali : Hruška J,Pešek V,Čihák J, dále pak Průša J,Macháček S.

Kdo nebyl neuveří. Zápas plný zvratů. Zcela jiný výkon než byl v Brlohu. Myslím tim odhodlání jít za bodama. I když začátek zápasu pro fanouška byl tristní. Hra poměrně vyrovnaná se v 15 minutě změnila v první ránu do Chýnovských řad a to zásluhou Mikšíka . To ještě nebylo všechno. V 25 min se opřel do míče SezimovoÚstecký Funda a prostřelil vše co mu stálo v cestě.0:2 vypadalo s Chýnovským fotbalem na čtýru. Ale přišel trestný kop ve 41 mjnutě a kapitán mužstva šel kopat. Trefil branku a nedal  hostujícímu gólmanovi šanci. A to nebylo všechno, o 3 minuty později se dostal odražený míč na nohu Rollovi a ten nekompromisně trestal a srovnal skóre do šaten na 2:2. Druhá půle se odehrávala v náš prospěch do 51 minuty, kdy přišla chybná přihrávka na našeho stopera a ten v souboji s Olahem propad a ten samý hráč nekompromisně zavěsil na 3:2. Potom se hra odehrávala ve středu hřiště. V 66 minutě se dostal do průniku Vlasta Hruška a nezaváhal 3:3 a hned se dýchalo líp. Jakoby docházely Sezimáckým síly a naši hráči jako by to vycítili jěště přidali. Z tohoto tlaku vznikl faul na našeho hráče blízko pokutového území a tak se ujal provedení kopu dnes už jednou úspěšný exekutor Hlinka.A i na podruhé se nemýlil 4:3. Závěr zápasu dohrál soupeř ve snaze o vyrovnání. Ale dnes jsme si dali pozor zkomplikovat si zaslouženě vyhraný zápas.