16.08.2012 07:54

16. kolo FC Chýnov 6:4 Dačice

Sestava : P. Vácha - J. Vácha, Slezáček, Kubera, Chlaň - Doucha, A. Fišer, F. Zadražil, M. Dvořák - L. Havlík, Chamra

Střídali : Kořenský, Freitag, Vandělík, Jůza, D. Havlík

Po našich dosavadních výsledcích a hlavně výkonech byl předpokládaný výsledek proti druhému mužstvu tabulky jasný. To, co ale předvedli naši hráči hlavně v prvním poločase, neočekával asi nikdo,a tak se konečně potvrdilo to, co klukům zdůrazňuji před každým zápasem - žádný zapas, byť se sebelepším soupeřem, není předem prohraný, ale musí se bojovat!!

Příčiny úspěchu: - konečně téměř kompletní sestava

- bojovný výkon všech hráčů naprosto odlišný od toho, co předvedlo naše

mužstvo např. minulý týden v S.Ústí

- střelecká potence M. Chamry a výborný výkon M. Dvořáka

V utkání šli do vedení nejprve hosté. Tím ale tentokrát z naší strany hra neskončila, ale byla vidět velká snaha výsledek otočit, a to se hlavně díky již zmíněné bojovnosti podařilo. Do poločasu čtyřikrát skóroval rychlík Chamra, jeden gól přidal po nádherné individuelní akci M. Dvořáka L. Havlík. Hosté se ale o přestávce otřepali a ve druhé půli zkusili potvrdit roli jasného favorita. Byli lepším mužstvem a dokonce se jim podařilo snížit na 5 : 4. Definitivní vítěznou pojistku dal tři minuty před koncem zápasu opět jako přes kopírák M. Chamra. A že s prohrou hosté rozhodně nepočítali a neunesli ji, dali najevo svým nesportovním a trapným chováním po skončení zápasu.