16.08.2012 08:17

17. kolo Kunžak 4:3 FC Chýnov

Sestava: A. Zadražil - Jůza, J. Hladík, V. Dvořák - Kubera, Menšík, Záboj - D. Havlík

Úvod zápasu zastihl tentokrát naše hráče nepřipravené a po krásných individuálních akcí domácí pětky jsme po deseti minutách prohrávali 3 : 0. Teprve potom se hra vyrovnala a po několika šancích jsme přece jen Kuberou snížili. V závěru poločasu jsme ale inkasovali ještě jednou z penelty. Přesto utkání rozhodnuto nebylo. Ve vyrovnaném druhém poločase jsme díky výborně chytajícímu A. Zadražilovi a gólům Kubery a D. Havlíka snížili na 3 : 4. A to ještě Kubera nádherně trefil z přímáku břevno. Jen dvakrát škoda zaspání úvodu zápasu. Pochvala za bojovnost ve zbytku utkání, odehraném navíc z naší strany opět pouze v osmi a v závěru u některých hráčů již opravdu nadoraz, je určitě zasloužená.