16.08.2012 07:55

17. kolo Kunžak 9:0 FC Chýnov

Sestava : P. Vácha - J. Vácha, Slezáček, F. Zadražil, Vandělík - Freitag, A. Fišer, D. Havlík, Dvořák M. - J. Fišer, L. Havlík

Střídali : Kořenský, V. Dvořák, Kubera, J. Jůza, Menšík

Po minulém vydařeném zápase se náš výkon bohužel opět vrátil k předchozímu průměru. Hrát jsme začali až za stavu 4 : 0, když už domácí ubrali z úvodního tlaku a hrase poměrně vyrovnala. Poločas ukončil pátý gól v naší síti. I druhý poločas začal poměrně vyrovnaně a zdálo se, že výsledek nebude tak hrozný jak se zdálo po úvodních deseti minutách. Stačilo ale pošesté inkasovat a vše bylo opět jinak. Vidina desítky hnala domácí stále do útoku a pouze několik dobrých zákroků gólmana a zlepšený výkon obrany byl příčinou toho, že jsme jednociferný výsledek nakonec uhájili.