24.04.2011 10:57

17. kolo Nová Bystřice 1:1 FC Chýnov

Po dvou porážkách jsme odjeli k  dalšímu  zápasu na hřiště Nové Bystřice se kterou jsme na podzim prohráli doma 1 – 5Doma zůstal stále zraněný Novotný , Taragoš se k zápasu vůbec nedostavil  a tak nás odjelo celkem třináct . Sestava byla celkem jednoduchá , protože  dva hráči  přišli na sraz snad přímo z baru .Zbylé hráče jsme se snažili  povzbudit a vysvětlit, že  i když  sestava  vypadá všelijak  dá se uhrát dobrý výsledek , ale za předpokladu , že všichni budou  hrát  zodpovědně .. Proto do obrany nastoupili ti nejzkušenější   Jirout . Botorek, Jůza a Vosol . Utkání začalo docela vyrovnaně a po sedmi minutách za pomocí domácí obrany  vstřelil Luxa vedoucí gól . Bylo to pro nás milé překvapení , ale nakonec se ukázalo že to bylo zasloužené  . Hra byla vyrovnaná  a dobře hrající hosté až do 42. min domácí k velkým příležitostem nepustili . 42. min přinesla domácím vyrovnávací branku .Do druhého poločasu nastoupila obě mužstva   z úkolem hlavně nedostat  branku a podle toho se hra odvíjela , i když domácí měli  opticky více ze hry obrana hostí je do větších příležitostí nepustila .Remíza 1 - 1 byla pro obě strany spravedlivá  . Na naší straně  bych vyzvednul výkon všech kteří se podíleli na prvním jarním bodu , a již už  k dříve jmenovaným bych přidal  Luxu , Radu  a  Průšu  .