Sestava - Hanzal - Břenda, Hruška V., Hlinka, Zadražil K. - J. Hruška, Hňup, Chotovinský, Pešek - Roll, Sedlatý

Střídali - Průša, Jůza,

Branky: 21. a 76. Carda, 45. (11) Kostka, 82. Kešner – 61. Hlinka.

Tentokrát na hřišti prvního mužstva tabulky.Čekali jsme na vítr od mužstva Oseka, ale nic
nepřicházelo. A tak jsme hráli poměrně vyrovnané utkání i když výsledek vypadá jednoznačně. Začali
jsme pozorně i když bez větších šancí. A přišel zbytečný roh a ve vápně zcela neobsazený hráč Carda ,
který hlavou upravil na 1:0. Pak se hra odbívala na polovině hřiště, a když už to vypadalo že půjdem do šaten s jednogólovým
mankem přišla dost přísná penalta. Hlavní rozhodčí nic neviděl ale pomezní rozhodčí gestikuloval ruku. Exekutor Kostka se štěstím penaltu proměnil.
Jelikož nás bylo dvanáct tak střídání bylo až v závěru. Do druhé půle jsme nastupovali s odhodláním s výsledkem něco udělat. To se nám v 61minutě poved
zásluhou Hlinky když si naběhl na Břendův centr do vápna a nikým neatakován snížil hlavou na 2:1. Začali jsme domácí přehrávat vytažením hry dopředu. Pešek levačkou z voleje orazítkoval spojnici břevna. Už to vypadalo že vyrovnání je na spadnutí.Utekl po levém křídle Carda a po souboji s obráncem  si lehce
poradil se špatně vyběhnuvším brankářem 3:1. Tak jsme otevřeli hru a soupeř nás potrestal Kešnerem. 82 minuta 4:1. Nezbývá nám než bojovat v dalším domácím zápase se Sedlicí. Hraje se v sobotu v Plané n. Luž.