27.08.2012 16:42

18.kolo FC Chýnov 1:2 Sedlice

Sestava: Hanzal - Břenda,Hlinka Hruška V,Zaddražil K - Hruška Vl,Hňup,Zadražil V,Chotovinský - Pešek V,Čihák J,

Střídali: Hruška J, Sedlatý M,Roll M, Průša J

První zápas v našem exilu V Plané n. Lužnicí. Hřiště pěkné a velké. I pro naše mužstvo to bylo něco nového a tak bylo na mužstvech aby si sním poradili co možná nejlíp. Už od začátku dával soupeř o sobě vědět, že třetí místo v tabulce mu nepatří náhodou. Ale co čert nechtěl byla tu 6 minuta a sní penalta za ruku ve vápně hostí. K provedení pokutového kopu  se postavil kapitán Hlinka. S chladnou hlavou proměnil na 1:0.A pak se odehrával boj ve středu hřiště. Do žádný vážnější šance jsme soupeře do konce poločasu nepustili naopak my jsme měli šanci, ale dorážku do branky jsme nezvládli. V poločase nám gólman oznámil, že ho bolí tříslo ,ale že to dohraje. Úkolem obrany bylo pokud možno vynechat brankáře ze hry a vyřešit to bez něj. A přišla rovněž 6 minuta druhého poločasu kdy do otevřené obrany Chýnovských vtrhl ůtočník Sedlice a ranou přes celou branku srovnal na 1:1 Proměnit nějakou ze šancí které jsme si vytvořili tak věřím že jsme si odvezli tři body. Jelikož to tak nebylo začal se prosazovat soupeř. A přišla 82 minuta a soupeř využil zaváhání Hlinky v obraně prostřelil gólmana a upravil na konečných 1:2 pro Sedlici. V zápase kde soupeř nebyl lepší rozhodli individuální chyby, které soupeř dokázal potrestat. Zkusíme napravit chyby a přivézt nějakej bod z Protivína kde hrajeme v sobotu už ve 14hodin.  Držte nám palce.