27.08.2012 16:43

19.kolo Protivín 3:1 FC Chýnov

Sestava: Hanzal - Zadražil K., Hruška Vl., Hlinka, Břenda - Pešek, Chotovinský, Hňup, Zadražil V.,-Hruška V., Roll

Střídali: Sedlatý, Hruška J.

Tak výprask v Protivíně je tu.I když nezasloužený ale přeci. Již 4 minuta napověděla jak se zápas bude odvíjet. Jasná penelta a když ne červená karta

tak alespoň žlutá. K údivu všech fanoušků zůstala píštalka rozhodčího němá. A tak rozhodčí Kučera vzal otěže zápasu do vlastních rukou. O pět minut později měl Hruška o krok blíž tutovou šanci. Ale ta naše koncovka. V desáté minutě jsme měli vést 2:0 a bylo by to. Jenže na kdyby se nehraje a tak v 18 minutě a opět chyba obrany z pravé strany propálil útočník Protivína míč k levé straně branky.1:0. Pak se šance přelévali z jedné strany na druhou, ale ta naše koncovka. Ve 38 minutě šel míč do našeho vápna na útočníka Protivína, který byl dobře bráněn a tak mu nezbylo než poslat míč ven z vápna na nabíhajícího dalšího hráče, který už nebyl pokryt a tak mohl přesně zamířit opět k tyči.2:0 V poločase došlo ke střídání Pešek pustil do hry Hrušku Jana. Druhá půle byla o tom jak se hráči vypořádají s hrou proti protivníkovi, který hrál v 10. V 53 minutě šel sám na branku Hruška Vl. a byl nedovoleně sražen. Tak následovala červená karta. Jenomže soupeř se semkl jěště víc a tak jedinou branku, kterou jsme vstřelili byla hlavička Karla Zadražila, kterou si sám brankař hodil do branky.2:1 Bylo to zdolávání branky ale bez efektu.A tak nás soupeř potrestal ještě jednou a to v nastaveném čase.3:1. No hlavu vzhůru. Za týden máme doma v Plané Týn tak snad se nám nějakej střelec probudí.