Sestava : Makal - Chotovinský, Břenda, Hlinka, Sůva - Mládek, Hruška V., Zadražil K., Hruška Vl. - Basík , Svačina

Střídali : Čihák - Basík

Zadražil V. - Hruška Vl.

Další na střídání - Báňský, Petrů Jan ml.

V prvním zápase proti nováčkovi v soutěži si chtěl náš tým udobřit fanoušky z nezdaru v minulém roce ,ale bohužel se to nepovedlo. Do první vážnější šance se dostal Chýnov až v 10 minutě, kdy po centru hlavičkoval Svačina , ale bohužel do brankáře. Tato akce rozpoutala menší Chýnovský tlak , který mohl proměnit v první branku Basík, který prošel mezi obránci do vápna, ale při zakončení mu naposlední chvíli strčil do střeli nohu obrance a obrana už si stím poradila. Největší šanci Chýnova měl na kopačkách Hruška Vlasta, který vlétl mezi obránce a brankáře , ale z úhlu jen těsně netrefil prázdnou branku. Od této doby se zápas vyrovnal a na druhé straně se vytáhl proti jedovaté střele brankář Makal, který střelu odvrátil na roh. Bohužel ve 35. minutě se tým hostů ujal vedení díky svému útočníkovi, který si pohrál s naší obranou a prostřelil Makala. 0:1 Do poločasu se nic vážnějšího nestalo. Ve druhé půli opět vstoupil Chýnov lépe ,ale bohužel chyběla gólová tečka. Velikou šanci měl Svačina , který z malého vápna hlavičkoval jen těsně nad. V dalším průběhu se vyznamenal hostující gólman, který vytěsnil na roh střelu Karla Zadražila. Bohužel i ve druhé půli se opět prosadil stejný střelec jako u prvního gólu, který si pohrál s obranou a i přes snahu Makala dostal míč do sítě. 0:2 Ke konci zápasu se dostávala Nová Ves pod tlak ale jejich obrana pracovala dobře a odvracela všechny šance Chýnova. Zápas zaslouženě vyhráli hosté díky dvěma trefám svéo útočníka.