17.09.2012 08:40

2.kolo FC Chýnov 1:2 Meteor Tábor

Sestava : Chlaň - Hojsák, Kubera, Zadražil F., Dvořák V. - Freitag, Havlík, Fišer A., Hladík J. - Dvořák M., Menšík

Střídali : Kořenský, Zadražil A., Doucha, Hladík O., Hruška

Do utkání jsme vstoupili velice špatně a hned v 5. minutě jsme prohrávali, když naše obrana zaspala a soupeř se trefil do šibenice Chlaňovi branky. Od té doby s ehra vyrovnala a na obou stranách byli šance. Bohužel ani jedna naše šance a asi ta největší kterou měl Mirek Dvořák, když utíkal sám na bránu z levé strany, nedokázal prostřelit jinak výborně chytajícího brankáře hostí. Stav 0:1 vydržel do 25 minuty, kdy se k přímému kopu postavil kapitán Fišer a střelou pod břevno srovnal skóre na 1:1. Poločas tedy 1:1. Do druhé půle jsme vstoupili aktivněji a díky tomu jsme se dostali do několika vynikajících šancí. Např. do šance se dostal opět Mirek Dvořák a výbornou střelou obhodil brankáře, ale střela zůstala jen na tyči hostující branky. Bohužel opět přišel trest v podobě gólu, když střelu z levé strany nemohl domácí brankář chytit a stoper Zadražil si uklidil míč do sítě.( Míč stejně mířil do sítě.) Na konci utkání domácí vrhli všechny síly do útoku ale bohužel se jim nepodařilo vstřelit branku a tak jsme i druhé vystoupení v této sezóně nebodovali. V utkání bych chtěl vyzdvyhrnout výborný výkon opět chytajícícho Chlaňě a obou Dvořáků.