16.08.2012 08:02

2. kolo FC Chýnov 3:1 Suchdol n./ Lužnicí

Sestava - Zadražil - Hruška, Hladík J., Dvořák V. - Havlík , Hladík O. - Hojsák, Menšík

Střídali - Roll, Jůza

Ke svému druhému domácímu utkání vstoupili naši hráči špatně a hned za druhého protiútoku prohrávali , kdy útočník běžel sám na Zadražila , který výborně vyběhl , ale i přes jeho teč a snahu Hladíka míč skončil v síti. 0:1 Od tíéto doby naši hráči začali hrát a vyústilo z toho vyrovnání díky tomu , že hostující brankář chytl přihrávku od svého spoluhráče a kopal se nepřímý volný kop. K zahrávání se postavil Hojsák , který přihrál Havlíkovi a ten prostřelil zeď a vyrovnal na 1:1. Do poločasu se hosté snažili ještě strhnout vedení na svou stranu ,ale výborně chytající Zadražil a s přehledem hrající Hladík Jan nedali hostům šanci skórovat. Tešně před koncem poločasu jsme mohli jít do vedení ,ale bohužel Hruška netrefil vůbec míč , když mohl zakončovat do prázdné brány. Druhý poločas byl vyrovnaný až do 10 minuty , kdy před vápnem byl faulován Hladík O. , k míči se postavil Hojsák a svou střelou přes zeď a přes brankáře vstřelil gól na 2:1. Poslední trefu kterou zakončili výsledek na 3:1 po krásném rohovém kopu který zahrával Hladík Ondra se hlavou prosadil opět kapitán Havlík. 3:1 Do konce zápasu se ještě dvakrát vytáhl brankář Zadražil a tak výsledek a tak první výhru v novém ročníku mohl slavit Chýnov.