27.08.2012 16:44

20.kolo FC Chýnov 5:0 Týn nad Vltavou

Sestava - Hanzal - Macháček, Hlinka, Břenda, Strnad - Hruška J., Hňup, Zadražil K., Hruška Vl. - Hruška V., Čihák

Střídali - Pešek, Sedlatý, Roll, Průša

Zápas jak řemen , kdo tam byl nemůže litovat. V pátek před tréninkem byl výborem odvolán trenér Zeman a představen mužstvu trenér Holota. Změna
měla zdá se blahodárný účinek a na výkonu mužstva to bylo znát. Mužstvo doznalo změn na postu levých beků a tak šanci dostali hráči z "B" mužstva Macháček a Strnad
a odehráli si svoje se ctí.V útoku se na post levého útočníka postavil Jirka Čihák a za jeho výkon mluví 34 minuta a jeho sólo od půlky a zakončení k tyči 1:0. Hra se vyvíjela v náš prospěch. Ve 40 minutě se probíjel Týnskou obranou Hruška, ale byl nedovoleně sražen a tak následovala penalta. A kdo jiný než Hlinka  2:0 . Tak bylo v kabině o půli dobrá nálada. Ale byla to jen půle.Čekalo nás ještě 45minut. Soupeř vystřídal a posílil střed pole. Ale naši navázali na výkon z první půle a v52minutě po rohovém kopu se nejlépe orientoval Honza Hrušků a zavěsil na 3:0 A závěr si rezervoval pro závěrečné dvě branky  Vlasta Hrušků 5:0. Tolik gólů jsme ještě nedali od začátku jara. Soupeř stále chtěl hrát a korigovat výsledek a tak dal šanci  našemu brankaři Hanzalovi vyniknout při likvidaci střel a centrů do vápna. Myslím že nebudu přehánět když zhodnotím náš výkon jako týmový a obětavý. A když tento výkon předvedeme za týden proti Plané tak nebudem odjíždět s prázdnou .Je to nejlepší pozvánka na příští sobotu do Plané od 17 00 hodin kde se střetnem s domácím klubem.