27.08.2012 16:45

21.kolo Planá nad Lužnicí 0:3 FC Chýnov

Branky - Hruška Jan, 2x Roll

Sestava - Hanzal - Břenda, Hlinka, Zadražil K , Strnad - Hruška J. , Zadražil V. , Hňup, Hruška Vl. - Hruška V., Čihák

Máme ze sebou další úspěšné vystoupení na Plánském hřišti.Tentokrát z domácím mužstvem Plané. Lepší začátek jsme si přát nemohli.Zase zaúřadoval klan Hrušků. Ve 3 minutě šel balón po ose Vlasta , Venca a jeho nahrávku do vápna zužitkoval nejmladší Honza. 0:1 a hned se nám dýchalo líp. A to nebylo všechno v 25 minutě šel sám na brankáře Čihák ale nastřelil ho do kolen. Vytvářeli jsme si šance ale koncovka nás zradila. Do poločasu jsme hru kontrolovali ale dal se očekávat nápor domácích. Ten přišel ve druhé půli kdy domácí měli územní převahu a snažili  se ohrozit naší bránu. Jenže jejich snaha byla jalová. A to přišlo střídání na naší straně v 72 minutě. Do hry nastoupil Míra Rollů a to byl ten správný tah jak se ukázalo v 76 minutě po samostatné akci prostřelil gólmana hostů a bylo to 0:2. A to nebylo z jeho kopaček všechno. V 80 minutě si přehodil gólmana jako by se nechumelilo a završil tak své 20 minutové vystoupení na 0:3.Do hry se také podívali Sedlatý a Pešek. Přispěli tak k výbornému vystoupení našeho mužstva. Pohled do tabulky je už veselejší 9 místo to je jiná než 14 jako ještě nedávno. Za týden přivítáme 4 celek tabulky SK Otava Katovice. A to bude tvrdší oříšek. Přijedteˇnás povzbudit jako nás přijeli povzbudit  skalní diváci k tomuto zápasu.