27.08.2012 16:46

22.kolo FC Chýnov 1:4 Katovice

Sestava - Hanzal - Břenda, Hlinka, Macháček, Zadražil K. - Hruška J., Hňup, Zadražil V., Hruška Vl. - Čihák, Hruška V.

Střídali - Pruša, Roll, Pešek, Sedlatý

Začali jsme nějak neslaně nemastně. Narazili jsme na soupeře, který produkoval výkon který šel jasně za svým cílem. Přimáčkl nás k naší brance a hrál fotbal který vycházel ze všech vyrovnaných řad. Když připočtu že výkon některých našich hráčů byl dalek předchozím. V 15 minutě se v obranném počínání moc nevyznamenal odkopem přímo na střed obrany Macháček. Míč se dostal na kopačku hostujícího útočníka a ten nezaváhal 0:1. Pak se naše hra zlepšila a vytvořili jsme si i gólové šance. Ve 20minutě si vzal na polovině hřiště míč Hňup a prošel s ním až ke gólové střele a srovnal na 1:1. Pěkná akce. Už jsme vyrovnávali jakš takš hru a přišla dorážka nikým nekrytým hráčem ve 45 minutě.1:2. Do kabin se šlo s tím že při trošce běhání to je hratelnej soupeř. Z toho nás vyvedl soupeř v 60 minutě kdy útočník soupeře trefil šibenici a bylo to 1:3. To už jsme toho měli dost a otevřeli trošku hru. Když se nedařilo útočníkům udržet balon ve předu , obrana začala být přetížená. A z toho pramenil čtvtý gól, který jsme si dali doslova sami. Břenda ve snaze odkopnout míč z našeho pokutového území , trefil balón tak neštastně  přehodil našeho brankáře. 1:4. Prostě ten zápas nám nevyšel jak by jsme si představovali. Nutno podotknout že to byl soupeř za celé jaro nejkvalitnější. No musíme bojovat dál a snad se na nás usměje štěstí už příští sobotu v Želči.