27.08.2012 16:48

24.kolo FC Chýnov 2:2 Malšice

Chýnov šel do záchranářské bitvy s Malšicemi v sestavě Hanzal – Kučera, Břenda, K. Zadražil, Strnad – V. Zadražil, Hňup, Jan Hruška – Čihák, Václav Hruška, Vlastimil Hruška (střídali Roll a Chotovinský) a nic nenasvědčovalo tomu, že nezíská potřebné tři body. Po utkání ale zavládlo v chýnovským táboře velké rozčarování a zkažená nedělní pouť.  Ve 25. min. mohl otevřít skóre V. Zadražil, ale zblízka přestřelil. Těsně před přestávkou se trefil Hňup. Další šance zahodili J. Hruška a Čihák, teprve K. Zadražil byl daleko přesnější a domácí vedli 2:0. V 78. min. z ojedinělé akce hosté Čechem snížili. A když běžela čtvrtá minuta nastavení, dočkali se vyrovnání. Po rohu a následné skrumáže prostřelil vše brankář Lutovský! Zbytečná komplikace. Teď to budeme honit na poslední chvíli. V neděli 10.6. od 17:00 hodin nas čeká v Plané celek Hradiště.