27.08.2012 16:48

26.kolo Vacov 2:3 FC Chýnov

Tak se nám to povedlo. I když to nebylo jednoduché.Naštěstí si vzal ty správné kopačky Karel Zadražilů autor dvou branek. Ale od začátku. Utkání začalo okopáváním
co soupeř předvede. A přišla 9 minuta a roh soupeře a s ním první gól do naší svatyně. Byly jsme blízko k vyrovnání, ale přišla 31 minuta a soupeř nás trestal po druhé. Vtuto chvíli by si nikdo nevsadil že to jěště dokážem otočit. A ještě do půlky Honza Hrušků snížilna 2:1 doklepával odražený míč od spojnice. Za tohodle stavu se šlo do kabin.Ale ze šancí že stím půjde ještě něco udělat. Druhou půlku jsme začali aktivně a začali jsme si vytvářet i šance a tu v 59 minutě proměnil Karel Zadražil kdy z malého vápna prostřelil  všechno co mu stálo v cestě 2:2. To už jsme převzali útočnou iniciativu, kterou korunoval ve 79 minutě opět dnes znovu zrozený střelec Karel
Zadražilů střelou od vápna 2:3. Zazmínku stojí dvě střeli aktivně hrajícího Václava Hrušků, ale bohužel vždy jen lízali tyčku. Tak nakonec jsme skončili 4 od konce. Když náš největší soupeř Malšice prohráli v Čimelicích 2:0.A  Planá n Luž si dojel pro debakl do Oseku 7:1. a Brloh - Nová Ves dostal nakládačku 4:1 od Želče. Musím říct že mě výkon hlvně ve druhé půli potěšil. Škoda jen že s námi nejeli fanouškové když byl vypraven vejký autobus.