24.09.2012 13:17

3.kolo N.Včelnice 6:1 FC Chýnov

Sestava - Zadražil A. - Dvořák V., Zadražil F., Hojsák, Doucha - Freitag, Havlík, Fišer A, Fišer J. - Menšík, Dvořák M.

Střídali - Kořenský, Hladík J., Hladík O., Vandělík, Hruška

Do utkání jsme vstoupili aktivněji, ale bohužel jsme nedokázali vstřelit branku. V 10. minutě z ojedinělého protiútoku jsme inkasovali, když po centru z pravé strany jsme nedokázali ubránit domácího útočníka a ten brankou vstřelil na 1:0. Hned po rozehrání se do vynikající šance dostal Dvořák, ale jeho střela mu bohužel sjela po noze a nedokázala spadnout do sítě. I hned po výkopu ten stejný hráč měl ještě větší příležitost, když sebral míč na polovině a utekl všem obráncům a byl před ním jen brankář, ale bohužel opět netrefil ani branku. Jak se říká nedáš dostaneš a z protiútoku jsme inkasovali podruhé, když vynikající střelou z vápna neměl náš brankář šanci gólu zabránit. Hra se vyrovnala a odehrávala se spíše ve středu hřiště. Další velikou šanci měl kapitán Fišer, když se ve vápně k němu míč odrazil, ale svou střelu nasmeroval jen do brankáře. Tento moment rozhodl utkání ,protože z následného rohu sebral domácí obránce míč a přesprintoval celé hřiště a zvýšil náskok na 3:0. O chvíli později se kopala penalta proti hostům za faul na domácího hráče. Domácí hráč jí s přehledem proměnil 4:0. Do druhého poločasu naši kluci nastoupili jako opaření a po celý druhý poločas domácí určovali tempo hry. Zvýšení na 5:0 přišlo opět po rohovém kopu, kdy míč z malého vápna uklidil do sítě tvrdou střelou domácí hráč. A aby toho nebylo málo opět náš hráč fauloval ve vápně a kopala se již druhá penalta. Tuto penaltu chytil Zadražil skvělým zákrokem a tak skóre pro tuto chvíli zůstalo stejné. Poslední gólová tečka domácích přišla v závěru utkání, kdy opět z rohu nikým nehlídaný hřáč tvrdou střelou z vápna potvrdil naši prohru. Jediný světlý moment v utkání byla branka, kterou vstřelil Dvořák Mirek, když si naběhl na roh a střelou z první nedal gólmanovi šanci. V utkání se opět zranil náš hráč a to Dan Havlík, a do utkání vůbec nenastoupili dva hráči základní sestavy a to Chlaň a Kubera oba jsou zraněni.