16.08.2012 07:39

3. kolo Sokol Chotoviny 8:0 FC Chýnov

Sestava :  Vácha - Vandělík, Kubera, Hojsák, Dvořák V. - Hladík J.,Slezáček, Havlík D., Doucha - Dvořák M., Havlík L.
Střídali : Fišer, Kořenský, Zadražil A., Menšík

Proti kompletní sestavě st. žáků domácích jsme opět nastoupili se sedmi ml.žáky a tak od počátku zápasu byla znát jasná převaha domácího mužstva. Z počátku zápasu se sice dařilonašemu brankáři držet příznivý stav, ale především tradiční nedůsledností obrany při vyraženýchstřelách se domácí dostali do poločasového vedení 3 : 0. Začátek druhé půle zastihl naše hráčesnad ještě v kabině, a tak bohužel začalo narůstat i skóre. Z našich hráčů byl hlavně v 1. půliještě znát L. Havlík, který svou rychlostí stačil na zadáky domácích, ale zůstal vždy osamocena bez šance. A tak jediným vážnějším ohrožením branky domácích byla slabá střela M.Dvořáka v závěru zápasu.