16.08.2012 07:40

4. kolo FC Chýnov 0:6 Veselí nad Lužnicí

Sestava - Vácha - Dvořák V., Kubera, Hojsák, Hladík - Fišer, Slezáček, Havlík D., Freitag - Zadražil F., Havlík L.

Střídali - Kořenský, Hruška, Doucha

Do utkání jsme natupovali bez 3 hráčů ( Zadražil A., Dvořák M., Chamra) a na utkání to bylo znát. Pavel Vácha chytal s horečkou, ale podal vynikající výkon i přes 6 gólů co obdržel bych jeho výkon hodnotil na výbornou. V utkání byli hosté jasně lepší a do půle vstřelili 3 góly. Bohužel v první půly jsme se nedostali na dostřel hostující brány. Ve druhé půli , která začala pro nás docela dobře a hned v úvodu se do šance tlačil Tomáš Slezáček, ale jeho pokus naposlední chvíli zabrzdil stoper. Bohužel jak se říká nedáš dostaneš tak se stalo. Bohužel opět smršť 3 gólů a o zápase bylo již rozhodnuto. 0:6 V tomto utkání se ještě zranil Pavel Kubera , který nemohl nastoupit za mladší a tak tento zápas byl smolný.