08.10.2012 19:39

5.kolo Dačice 2:0 FC Chýnov

Sestava - Chlaň - Hojsák, Kubera, Zadražil F., Dvořák V. - Freitag, Havlík, Fišer A., Fišer J. - Menšík, Zadražil A.

Střídali - Hladík J., Hruška, Kořenský

Do utkání jsme vstoupili aktivněji, ale bohužel jsme si nevytvořili žádnou gólovou šanci. Po asi 10.minutách se hra úplně obrátila a domácí začali tlačit naší obranu, ale do šancí se dostávali jen málo. První poločas přinesl hru odehrávající se spíše ve středu hřiště, až na vyjímku, kdy domácí stoper nádherně vysunul na steč svého útočníka, ten se štěstím prostřelil Chlaň, ale jeho střela byla natolik pomalá, že jí před čárou zastavil Zadražil Filip. Poločas tedy 0:0 . Do druhé půle jsme opět vstoupili aktivněji a z toho pramenila i jedna šance, jen bohužel nepadla branka. A přišel trest. Při rohovém kopu naši kluci nedokázali ukopnout míč z vápna a domácí střelou do šibenice otevřeli skóre utkání. 1:0 Od té doby jako kdyby domácímu týmu docházela šťáva a hosté začali makat na 100%. Do šancí se nejprve dostal Zadražil A. , ale v poslední chvíli mu míč ukopl stoper a chvíli před koncem se ke střele z poza velkého vápna dostal Menšík,ale bohužel jeho pokus vytáhl brankář na roh. Z následného rohového kopu upadl domácí hráč na míč a dotkl se rukou, ale bohužel píškalka sudího zůstala němá a z následného protiútoku domácí se štěstím vstřelili gól na konečných 2:0. V utkání naši kluci předvedli bojovnost i v neúplné sestavě a chtěl bych pochválit celý tým za předvedenou hru.