16.08.2012 08:05

5. kolo FC Chýnov 3:1 Sokol Sezimovo Ústí

Sestava - Zadražil A. - Jůza, Hladík J., Dvořák - Hojsák, Hladík O. - Menšík, Hruška

Střídali - Roll, Štrouf, Čonková, Janů

Do zápasu jsme vstoupili špatně a hned v prvních 8 minutách měli hosté 3 obrovské šance , které buď naposlední chvíli uhasila obrana a nebo výborně chytající Zadražil. Nakonec i přes tyto šance náš tým začal hrát dobře a převzal otěže zápasu. První vyložená šance , kterou měl Menšík byla uhašena brankářem , ale napodruhé to vyšlo míč chytil Zadražil , který vykopl a poslal tak do úniku Menšíka který nedal brankáři šanci a do šibenice oslavil svůj první gól své kariéry. Aby toho nebylo málo tak další gól padl po vyjetí našeho kapitána Honzy Hladíka , který obehrál 2 soupeře a nahrál opět do úniku Menšíkovi , který střelou podél tyče dal svůj druhý gól. 2:0 Do druhé půle vstoupili aktivněji hosté a chtěli snížil a to se jim povedlo , když pred vápnem fauloval Jůza a z trestného kopu k tyči snížil Sokol stav na 2:1 . Naši kluci se od toho gólu dostali pod tlak ale tým šlapal perfektně a opět do samostatného úniku se řitil Hojsák, Hladík O a Menšík. Hladík potáhl míč a nahrál volnému Menšíkovi , který završil hattrik. 3:1 Do konce zápasu se nic mimořádného nestalo a tak zápas zkončil výtězstvím domácích.