16.08.2012 08:06

6. kolo Dačice 2:2 FC Chýnov (Pen. 3:4 )

Sestava :  A. Zadražil  -  V. Dvořák, J. Hladík, Jůza  -  Hruška, D. Havlík, O. Hladík  -  Menšík

Vyrovnané utkání s množstvím šancí, které se muselo líbit. Po chybě v obraně šli domácí  do vedení tvrdou střelou ze šestnáctky.Vyrovnat se nám podařilo až před přestávkou, když míč vybojoval V. Dvořák, přesně přihrál D. Havlíkovi a ten už obešel všechno včetně brankáře a dal na 1 : 1. Do vedení ve druhé půli jsme šli opět po krásném uvolnění  D. Havlíka. Brankařem vyraženou střelu trefil O. Hladík na 2 : 1. Minutu před koncem se bohužel domácím po rychlé  akci podařilo vyrovnat a následovaly penalty, ve kterých až osmá série rozhodla o tom, že bod navíc vezeme my. Pochvalu tentokrát zaslouží celé mužstvo, které hrálo bez střídání a někteří hráči se zápasem za st. žáky navíc.