16.10.2012 17:55

6.kolo FC Chýnov 1:3 Sokol Sezimovo Ústí

Sestava - Chlaň - Dvořák V., Fišer A., Hojsák, Šimák - Doucha, Havlík, Dvořák M., Hruška - Menšík, Zadražil A.

Střídali - Kořenský, Hladík J.

Před zápasem se trenérovi omluvilo celkem 6 hráčů a to ( Zadražil F., Hladík O., Freitag, Fišer J., Kubera, Jůza ) a bylo to na hře velice znát. V důležitém utkání, kdy jsem si myslel že konečne bude celý tým bohužel opět přišla ztráta. První poločas jsme začali velice vlažne a hned v 5 minutě jsme měli štěstí, když hosté nastřelili břevno Chlaňovi branky. V 10. minutě to bylo 0:1, když z hranice velkého vápna lobem přehodil hostující hráč Chlaňě. O chvíli později to bylo již 0:2, když ten stejný hráč jako u první branky dostal prostor na levé straně a na hranici vápna vystřelil a na tuto střelu Chlaň nedosáhl. Na 0:3 zvyšoval opět ten stejný hráč jako u prvních dvou branek a tak zakončil hatrik. Snížit se nám podařilo ve 28. minutě, kdy hostující brankář nedokázal udržet míč v náručí a dobíhající Havlík snížil na rozdíl dvou branek. Poločas tedy 1:3. Do druhého poločasu jsme vstoupili velice aktivně a na hře to bylo znát bohužel jen do velkého vápna. Hosté v druhém poločase hrozili jen z protiútoků a o hře jsme rozhodovali sami. Bohužel jsme za celou druhou půly vystřelili jen 3 krát a to jen 1 střela šla mezi 3 tyče, ale ani tato střela neskončila brankou. Hosté tak vyhráli svůj první zápas v sezóně a naše kluky teď čeká silný soupeř a to Větrovy.