16.08.2012 07:44

7. kolo FC Chýnov 2:3 Kunžak

Sestava – Vácha P. – Dvořák M., Kubera, Fišer A., Vácha J. – Freitag, Slezáček, Havlík D., Zadražil F. – Chamra, Havlík L.
Střídali – Zadražil A., Doucha, Fišer J., Dvořák V., Vandělík, Hruška Hojsák

Do utkání jsme vstoupili špatně a hned z prvního útoku jsme mohli inkasovat , ale naštěstí útočník mířil vedle Váchovi branky. Po této akci jako kdyby dostali facku a začali hrát a díky aktivitě jsme mohli jít do vedení , kdy Chamra s Lubošem Havlíkem útočili , ale bohužel šance neskončila gólem jako na druhé straně. Na vyložené šance 1:1 ale skóre bez branek. První kdo se radoval z gólu byli hosté , kdy domácí nedůrazně odkopávali míč a Vácha byl v bráně bezmocný.0:1 Po tomto gólu jsme začali otěže zápasu brát my a díky tomu se nám povedlo vyrovnat díky špatnému vyběhnutí brankáře a nedůslednosti obránce dal svůj gól Martin Chamra. 1:1 Od této chvíle se hra začala více odehrávat na kopačkách hostů a hrozili obrovskými šancemi , které buď pochytal výtečný Vácha a nebo hráčská nešikovnost. Do vedení jsme se dostali díky pasu Slezáčka , který vyslal na brejk Havlíka Luboše , který si počínal výtečně a běžel sám na brankáře těsně před ním udělal kličku a dával gól do prázdné branky. 2:1 DO poločasu opět hosté zlobili šancemi ,ale ani jedna se neujala gólem. Do druhé půle jsme vstoupili aktivněji a chvíli po začátku měl vyloženou šanci Havlík Luboš ,ale bohužel metr před prázdnou bránou byl o centimetry pomalejší a obránce ukopl na poslední chvíli balón. 10 minut před koncem Hosté vyrovnali po nedůrazu ve vápně a neodkopnutí míče na 2:2. Chvíli před koncem bohužel jak už ta bývá v této sezóně si vzal míč střední záložník , který prokličkoval celou obranou a dal vítězný  gól hostů 2:3.Tento soupeř byl hratelný a v této sezóně nemáme štěstí a dostáváme zbytečné góly po chybách našich hráčů.