23.10.2012 11:40

7.kolo Větrovy 1:1 (pen 2:4) FC Chýnov

Sestava - Chlaň - Šimák, Kubera, Zadražil F., Dvořák V. - Freitag, Havlík, Fišer A., Hruška - Zadražil A., Dvořák M.

Střídali - Kořenský, Hojsák, Doucha, Menšík, Hladík J., Hladík O., Jůza

Do zápasu jsme nastoupili jen s jednou absencí a to Honzou Fišerem. Do utkání jsme vstoupili velice aktivně a hned první dvě šance jsme mohli promenit, když v 1.minutě zahrával trestný kop z hrace velkého vápna kapitán Fišer, ale jeho střela jen tešně minula tyč domácí branky. Druhá příležitost byla hned z výkopu, když šoatnou rozehrávku vystihl Míra Dvořák, ale opět jen těsně netrefil branku. Od té doby jako kdyby se domácí probudili a vytvářeli si šance jen oni. V prvním poločase spálili hned několik šancí a také opět předvedl své umění brankář Chlaň. Poločas skončil tedy 0:0. V prvním poločase byli domácí velice aktivní akorát nedali branku. Naši klucí hrozili jen z protiútoků. Do druhé půle opět vstoupili domácí aktivně a hned první šance byla 100%, ale opět se předvedl náš brankář Michal Chlaň. A přišel trest z výkopu od branky míč zpracoval Dan Havlík, který si počkal na podporu od svých spoluhráčů a nahrál do běhu A. Fišerovi, který běžel k rohovému praporku a všichni si mysleli, že bude centrovat, ale udělal kličku dvěma protihráčům a šajtlí vstřelil první branku utkání. Od té doby domácí ještě přidali a na nás se valil jeden útok za druhým. v koncovce, ale domácí opět zaváhali. Ale bohužel 6. minut před koncem přišl trest, když se nepodařil odkopnout míč a domácí hráč vzal míč a zkušeně skóroval na 1:1. utkání tedy skončilo 1:1 a šlo se na penalty. Naši hráči určeni na penaltu - Havlík Dan, Šimák David, Freitag Petr, Dvořák Miroslav, Fišer Antonín.

V tomto pořadí hráči kopali. začínali domácí a hned první dvě penalty chytil Michal Chlaň, a oba nši hoši své penalty proměnili. Ve 3 sérii domácí jen tak tak penaltu proměnili, když náš brankář na míč sáhl, a opět i Petr Freitag svou penaltu proměnil i když jen se stěstím, když se míč odrazil od tyče do brány. Ke 4 sérii šel kapitán domácích a svou penaltu s přehledem proměnil, to samé i Miroslav Dvořák a díky tomu jsme brali o jeden bod víc než domácí tým.