16.08.2012 07:46

8. kolo Dražice 4:1 FC Chýnov

Sestava - Vácha - Fišer A., Kubera, Hojsák, Dvořák M. - Freitag, Slezáček, Havlík D., Vandělík - Havlík L., Zadražil F.
Střídali - Fišer J., Dvořák V., Kořenský, Zadražil A.,Doucha

Po celé utkání byli domácí jasně lepší a jen díky výborným zákrokům brankáře Váchy a nebo selhání v koncovce domácích hosté nevyhráli ještě větším rozdílem. První gól padl po nedůrazu hostující obrany, která nechala zakončovatcentr z pravé strany a obloučkem k tyči neměl Vácha šanci. Po tomto gólu se hra trochu vyrovnala a i naši hráči si vytvořili šance a do jedné znich se dostal Havlík , kterému nahrál výborně Zadražil Filip a Lubnoš utíkal sám po pravé straně na brankáře a jen tešně minul branku a i díky podklouznutí v poslední chvíli. I přes šance domácích se výsledek již do poločasu neměnil. 1:0 . Do druhé půle jsme vstoupili špatně a hned po 4 minutách sme inkasovali i přes snahu Váchy , který míč vyrazil a před sebe na velké a dobíhající hráč střelil z první k tyči. 2:0 Po 5 minutách jsme opět inkasovali když si útočník prošel obranou a vstřelil pod Váchou gól na již 3:0. Od té doby jako kdyby hráči začali hrát a díky výborné aktivitě obou útočníků jsme díky Havlíkovi snížili na 3:1. 5 minut před koncem měl rozhodčí odpískat jasnou penaltu , kdy ve vápně byl sestřelem náš kapitán a i fanoušci a domácí trenér řekl že penalta měla být , bohužel se tak nestalo a hned z protiútoku jsme inkasovali naposledy v utkání na 4:1.