8.kolo FC Chýnov 2:0 Planá n/Lužnicí

Sestava - Makal - Chotovinský, Hlinka, Macháček, Zadražil K. - Mládek, Břenda, Hňup, Hruška Vl. -

Hruška V., Čihák

Střídali - Hruška J., Svačina, Sůva, Baňský

Do dalšího domácího utkání v němž jsme přivítali nováčka v soutěži ,který se po 7 kolech pohyboval na 8. místě a toto umístění varovalo před podcenením. Hned v úvodu utkání se náš tým dostal do vedení díky výborně kopnutému rohu od Ondry Mládka a hlavou zakončujícího Václava Hrušky. 1:0 Po této brance se tým hostí začínal dostávat mírného tlaku ale naše beky a hlavně našeho brankáře Makala se hosté nedostali k vyrovnání. Další z momentů , který stojí za vyzdvyhnutí byla situace , kdy hostující obránce rozehrával do prostřed hřiště , tuto přihrávku vystihl Čihák , který okamžitě začal sprintovat na samotného brankáře a hráč , který chyboval fauloval zezadu našeho útočníka a viděl zato červenou kartu. Stav utkání v poločase 1:0. Po změně stran převzali otěže zápasu domácí hráči a z tohoto důvodu se do první obrovské šance dostal střídající Svačina , který vystřídali Hňupa a bohužel z malého vápna nedostal míč za brankovou čáru. Další obrovská šance byla na kopačkách opět třídajícího hráče Hrušky Honzy , který si naběhl do vápna na přízemní centr od Čiháka a sám před prázdnou bránou trestuhodně vůbec netrefil míč a tak fanoušci ,kteří se již začali radovat opět zklamaně ztišili své hlasivky. Nakonec 2 minuty před koncem pečetil výhru Čihák , který si naběhl na přihrávku podél lajny a vzal míč do vápna a kolem stojné nohy nedal brankáři šanci. 2:0