9.kolo Katovice 3:0 FC Chýnov

Sestava : Makal - Chotovinský, Hlinka, Břenda, Zadražil K. - Mládek, Hňup, Hruška V., Hruška Vl. -

Svačina, Hruška Jan

Střídali : Sůva, Báňský, Roll, Sedlatý

Do utkání vstoupili aktivněji domácí a v 8.minutě po zbytečném faulu a rychlém rozehrání do strany

přišel centr do vápna , kde domácí hráč po nedůrazu Hruška Vlasty skóroval hlavou do protipohybu

Makala. 1:0 Od té doby se hra vyrovnala a hosté zahrozili z několika šancí např. Hruška Václav

technickou střelou trefil břevno, po centru se hlavou Svačina trefil také do břevna. Další šance

Svačiny po krásném centru Hrušky Václava náš útočník netrefil prázdnou bránu. A jak se říká nedáš

dostaneš.Po odkopu domácího obránce a špatném odhadu Karla Zadražila šel domácí útočník sám

na Makala a nekompromisně zakončil. 2:0 Do půle se nic vážného nestalo.Ve 47, minutě po

prodlouženém autu a špatnému vyběhnutí brankáře Makala domácí zvýšili náskok na 3:0. Tečkou

nad špatném utkání udělal hráč Chotovinský Karel , kdy se nechal po druhé žluté kartě vyloučit a bude

trenéru Zemanovi chybět v příštím kole. Od té doby domácí hráči ovládali zápas a jen díky výborným zákrokům

Makala náš tým nedostal ještě větší příděl.