16.08.2012 07:47

9. kolo FC Chýnov 5:3 Větrovy

Sestava - Vácha P. - Vácha J., Fišer A., Zadražil F., Freitag - Fišer J., Havlík D., Slezáček, Doucha - Chamra, Havlík L.
Střídali - Hruška, Zadražil A., Kořenský

Do posledního domácího zápasu tohoto půlroku jsme vstoupili aktivně a hned ve 2 minutě jsme dali gól díky výborné souhře Havlíka a Chamry , kdy hostující hráči nestíhali ani jednomu v rychlostních soubojích a tak díky tomuto naši útočníci dali dohromady 4 góly , kdy se 2x trefili oba dva . Druhý gól vstřelil Havlík po špatném vyběhnutí brankáře , kdy u míče byl dříve a brankáři udělal kličku a nedal mu šanci 2:0 Hra se od té doby vyrovnala a hrozili i hosté , ale dvěma výtečnými zákroky zneškodnil šance hostů. Další gól vstřelil Martin Chamry , kdy po levé straně táhl míč Havlík Luboš a i přes faul a po výtečné bojovnosti se zvedl a utíkal opět na branku a z hranice malého vápna nahrál mezi obránce a Chamru a ten nedal brankáři šanci a dal gól na 3:0. Poslední gól v první půli dal Havlík L. jen díky vybojování míče od Tomáše Slezáčka a nahrávky do běhu Havlíkovi , který si převzal míč a zbavil se obránce a pod brankářem prostřelil míč a díky tomu se skóre zastavilo na 4:0. Do druhé půle jsme vstouli opět aktivněji ,ale dvě šance Chamry bohužel nezkončili gólem. Bohužel jak se říká nedáš dostaneš , tak z mírného tlaku se hosté konečně prosadili a po pravé straně táhl míč záložník a bohužel vlastní gól si vstřelil Vácha Jan , kdy se snažil ubránit útočníka a srazil si zády míč do sítě. 4:1 Od té doby jako kdyby naši kluci byli opařeni a nevěděli do hrát a díky tomu jsme opět inkasovali , kdy prostřelil Váchu výbornou střelou hostující útočník. 4:2 Naštěstí náš kapitán Tomáš Slezáček vzal vše na sebe prokličkoval si obranou a díky důrazu vstřelil 5 gól v utkání. Bohužel hned po rozehrání se do šance dostali soupeři a po chybě Váchy snížili opět na rozdíl 2 branek. Naštěstí zbývalo do konce zápasu jen 10 minut a naši kluci to už ubránili. O první vítězství jsem se opět bál i za stavu 4:0 po půli , kdy si každý řekne že zápas je rozhodnutý a ono to tak nebylo.