České Velenice – FC Chýnov      2 – 3      ( 2 – 0 )

Branky : 37. min z pen. a  39.min. domácí – za FC Chýnov Rada Milan 3

Rohy : 2 – 2

Fauly  : 11 – 16

Ofsajdy  : 1 – 2

První mistrovské utkání jsme zajížděli do nejvzdálějších Českých Velenic.

První poločas byli domácí o něco lepší, lépe kombinovali a dělali nám velké starosti jejich přesné kolmé přihrávky mezi naše stopery. Ty vyústili v jejich průniky kde stáli tváří v tvář k našemu brankáři. Zde musím Jirku Průšu vyzdvihnout, protože nás ve třech případech hodně podržel. Přesto jsme o půli prohrávali o dvě branky.V poločasové přestávce jsme kluky nabádali, že není nic straceno , přeskupili se řady a šli z odhodlánim , že s výsledkem něco uděláme.

Druhý poločas už byl v naší režii. Hned ve 47.min. snížil na 1-2 Milan Rada a utkání začalo mít nový náboj. Kluci dodrželi pokyny, hráli zodpovědně vzadu a dostatečně podporovali ofenzívu. Odměnou nám byli branky , které vstřelil v 61.min. a v 67.min. opět Milan Rada. Do konce utkání zbývalo jěště dost času, ale domácí si nic nevytvořili až na jednu standartku, kdy nás zase podržel Jiří Průša.

Klukům bych chtěl poděkovat a hlavně vyzdvihnout výkon ve druhém poločase.

Nejlepší hráči – Průša Jiří a Rada Milan

Sestava – Průša – Holkup, Novotný, Vosol, Rada – Kos, Taragoš, Papež, Noháč – Jůza, Zvonař  střídali – Kořenský, Kvěch

Chyběli – Vojta (zraněn),Havelka, Cheníček, Luxa, Komárek (dovolená),Jirout ( zápas s A – mužstvem ve Čkyni),Botorek ( v práci ), Alenka ( v trestu )