FC Chýnov 2:1 FK Tábor B

Branky - Šimák , Zadražil F.

Sestava - Chlaň - Hojsák, Kubera, Kořenský, Hladík J. - Fišer, Zadražil F., Havlík D., Šimák - Dvořák M., Menšík

Střídání - Dvořák V., Hruška

Do utkání jsme nastoupili aktivně, ale hra se odehrávala na polovině hřiště, až kombinace kdy Jan Fišer zatáhl míč po lajně a nacentroval před bránu, ale nikdo z dorážejících míč netrefil. Další veliká šance přišla po chybě Kubery, kdy hráč postupoval sám na brankáře , ale naštěstí minul. Po této akci jsme začali Tábor přehrávat a gólu jsme se dočkali ve 20 minutě, kdy z prostředka nahrával Havlík Dvořákovi a ten vzal míč obešel hráče a nacentroval před bránu, ale obrana jej odvrátila na roh. Rohu se ujal Kubera a nacentroval na malé vápno, kde vstřelil svou první branku v utkání Šimák. Hra se poté vyrovnala a bohužel naši kluci nedokázali odkopnout míč z vápna a k míči se postavil hráč Tábora a ránou pod břevno nedal brankáři šanci. Půle 1:1. Do druhé půle jsme vstoupili aktivněji a po několika šancích Dvořáka , který šel 4x sám na gólmana a neproměnil. Další gól padl po standartní situaci kdy centroval Kubera a do brány dorazil míč Zadražil F. a díky tomu jsme se mohli radovat z první výhry.