05.06.2011 20:14

FC Chýnov 2:3 Větrovy

Sestava - Chlaň - Dvořák V., Kubera, Hojsák, Hladík - Šimák, Zadražil F., Havlík, Fišer - Dvořák M., Zadražil A.

Střídali - Kořenský, Hruška, Menšík

Do zápasu jsme vstoupili vlažně a hosté se dostali pod mírný tlak, v 10. minutě se hra otočila a začali přehrávat soupeře domácí. Bohužel v 15 minutě neudržel tvrdou střelu náš brankář a prohrávali jsme 0:1. Hra se poté vyrovnala a odehrávala se na polovině hřiště až do dvou úniků Dvořáka, který jednou trefil brankáře a podruhé jen těsně vedle branky. Gólová akce nakonec zkončila, kdy Dvořák nedal šanci a míč se odrazil k Zadražilovi F. a ten nedal brankáři šanci. Poločas 1:1.Do druhé půle jsme vstoupili velice aktivně a hned druhá šance zkončila naším gólem který vstřelil Dvořák M. Potom měl další 3 šance opět aktivně hrající Dvořák a nejvetší byla ta , kdy se nejlépe zorientoval ve vápně a snažil se vystřelit to obránce zblokoval tak že míč šel do branky , ale z čáry obránce míč vykopl. Bohužel přišel trest v podobě gólu, kdy výkop zachytil útočník a skákající míč trefil tak, že střela zapadla pod břevno - 2:2. Od této chvíle se naši kluci zatáhli a bránili remízový výsledek, ale jak to tak bývá hostující hráči se dostali pod tlak a ten vyústil v branku, kterou rozhodl o stavu zápasu na 2:3