FC Chýnov - Sepekov

Sobota 16.10. dohravané utkání

FC Chýnov  -  Sepekov                       6 – 2         ( 1 – 2 )

Již avízované dvojkolo jsme začali sobotním zápasem se Sepekovem .

Soupeř uhrál šest bodů a mi měli na kontě bodů jedenáct což nás pasovali do role mírného favorita .

Jenže jak se ukázalo teorie je jedna věc praxe je věc druhá .

Sepekov nastoupila s odhodláním neprodat kůži zadarmo a také se podle toho hrálo .Hosté nesnažili ovládnout hru a naopak nám se nepodařilo soupeře přitlačit na jejich polovinu.

A tak přišel trest kdy po hrubé chybě Noháče Sepekov otevřel skóre .To běžela 7.minuta . Asi po 10. minutách se nám podařilo vyrovnat domácím Jiroutem .

Hra i po této brance nezaznamenala žádný velký rozdíl až do 26.minuty kdy hosté z trestného kopu přesně umístěnou ranou k tyči se opět dostali do vedení a uzavřeli účet prvního poločasu .

Po důrazné domluvě v kabině naši kluci zapli hned na  začátku  druhé poloviny jsme ve 47.minutě Jiroutem vyrovnali .Po této brance jsme začali ovládat hru a  na další branky jsme už nemuseli dlouho čekat .Postoupně přidali  góly v 65.min. Novotný , v 72.min. Vojta z přímého kopu , v 75.min. Komárek a v 83.min. opět Komárek z přímého kopu až na konečný stav  6 : 2 pro domácí  .

Neproměněná penalta kterou nedal v 77.min. Milan Rada nás už mohla jenom  mrzet .

Pochvalu zaslouží celý tým , ale vyzdvihl bych výkon  Tomáše Havelky.