05.03.2011 19:43

FK Tábor B – FC Chýnov

Neděle 24.10. 2010

FK Tábor B – FC Chýnov                 5 – 2      ( 1 – 1 )

Branky – 9.min. Skalický z pen. , 60.min Janovský , 65.min Kos , 70.min. Mika , 78.min. Šoukal  -- 43.min a 54.min. Novotný

Ofsajdy – 1-1

Sestava  -  Průša – Noháč , Botorek , Vosol , Rada – Papež , Vojta , Zvonař – Novotný , Jirout , Luxa

Střídali – Alenka , Kos

Po stoprocentním bodovém zisku z minulého víkendu jsme v neděli odjeli na hřiště  vedoucího mužstva tabulky FK Tábor .

Naše mužstvo jsme se snažili připravit na hru soupeře což se nám podařilo .

Utkání začalo opatrně ,kdy jsme čekali co domácí na nás vymyslí a kdy přijde jejich tlak . K našemu údivu se nic takového nedělo a hru jsme začali ovládat mi .Domácí nevěděli co mají hrát , i přesto že v základní sestavě jejich týmu nastoupilo pět hráčů  A mužstvo hrající krajský přebor.

V deváté minutě po hodně sporném faulu   v našem pokutovém území byla odpískaná penalta  kterou s jistotou domácí proměnili .

Naši kluci bojovali a nenechali domácí převzít hru a to se vyplatilo kdy Jirka Novotný po centru Vojty vyrovnal a uzavřel účet za první poločas .

Druhý poločas začal podobně jako začátek zápasu , ale s tím rozdílem , že do šancí jsme se dostávali spíše mi .

Obrovskou  šanci nedal Novotný kdy po chybě obrany netrefil úplně prázdnou branku domácích , což napravil o několik minut později kdy poslal

Chýnov do vedení  .

Mužstvo domácích silně znervóznělo a ani lavička FK zrovna nepolívala klidem . Naše mužstvo bojovala a do 65 min. zápasu jsme domácí prakticky k ničemu nepustili .

Jenže s přivívajícím časem nám začali ubývat síly, a jelikož jsme neměli prakticky koho střídat oproti domácím kteří točili šest hráčů  začala se karta obracet .

V posledních třiceti minutách nám soupeř vstřelil čtyři branky a rozhodl zápas ve svůj prospěch na konečných  5 : 2   .

Ač přes prohru musím pochválit celé mužstvo za disciplinovaný výkon a jen díky úbytku sil jsme nedotáhli dobře rozehraný zápas do vítězného konce .