14.05.2011 19:09

Nadějkov 1:1 FC Chýnov

Sestava - Chlaň - Hojsák, Kubera, Kořenský, Hladík J. - Fišer, Havlík D. - Dvořák M

Střídali - Menšík, Dvořák V., Freitag

K prvnímu zápasu jsme vyjeli do nedalekého Nadějkova. První větší komplikace byla to, že se omluvilo hodně hráčů, ať z důvodu nemoci nebo jiných zájmů. Další veliká komplikace byla, když jsme přijeli na místo dozvěděli jsme se, že budeme hrát na malém hřišti a 7+1. To našim hráčům dělalo veliké problémi už jen z důvodu toho , že si míč předkopávali a utíkal jim do autu. V zápase který jsme měli jasně pod kontrolou jsme šli do vedeni , kdy centroval před bránu Havlík a skluzem dorazil do branky Dvořák. Po tomto gólu jakoby naši hráči usnuli. Vyrovnání se dočkal Nadějkov asi 5 minut po naší brance, kdy útočník vystřelil a obránce Vít Dvořák zahrál míč rukou a kopala se penalta. Tu náš brankář málem chytil , ale bohužel nestihl vyrazit mimo branku. Půle 1:1. Ve druhé půli jsme tlačili soupeře na jejich polovině ale i špatný terén a špatně pískající rozhodčí nám nepřáli. Nakonec jsme mohli ještě prohrát díky tomu, že v poslední minutě Nadějkov trefili tyč Chlaňovi branky. Tento zápas je pro nás veliká ztráta a budeme se jí snažit napravit už ve středu proti FK Tábor.