05.03.2011 19:44

Sokol Suchdol nad Lužnicí - FC Chýnov

28.10. 2010

Sokol Suchdol nad Lužnicí  -  FC Chýnov                                3 – 0     ( 2 – 0 )

Branky – 6.min. , 38.min. , 77.min. z pen.

Žk – Novotný

Rohy – 5-2

Střely na bránu – 5-2

Střely mimo – 5-5

Fauly – 15-11

Sestava – Průša – Noháč , Jirout , Vosol , Rada – Saska , Vojta , Zvonař – Novotný , Komárek , Luxa ( Kos )

Torzo, ani snad jinak se nedá pojmenovat stav mužstva s kterým jsme odjeli k dalšímu utkaní do Suchdola nad  Luž .

Dvanáct hráčů to byl celkový počet  z nichž někteří ani pravidelně nenastupují .

Utkání začalo lépe pro domácí kteří byli aktivnější a také hned v úvodu dali po špatné hře obrany vedoucí gól .

Po obdržené brance se hra začala  vyrovnávat , ale žádná velká příležitost nepřišla což se nám vymstilo ke konci poločasu kdy jsme dostali další úder v podobě druhého gólu .

Druhý poločas se prakticky odbýval na naší polovině hřiště a spíše sporadicky jsme zaměstnali obranu domácích .

Třetí branka v závěru utkání ukončila naše naděje na lepší výsledek a tak domácí dohráli zápas v poklidu .

Těžko hodnotit toto utkání když jak jsem již  napsal sestava byla taková jaká byla .