Pořadí - 1.Větrovy

2.Bechyně

3.Sezimovo Ústí

4.FC Chýnov

Do druhého ročníku jsme zařadili tyto týmy - Obhájce z prvního ročníku FC Bechyně, domácí FC Chýnov, nováčka Sokol Sezimovo Ústí a Větrovy. Do prvního utkání se odehrál souboj mezi FC Chýnov a Větrovy. Utkání skončilo jasným výsledkem a to 0:5. Do druhého utkání vstoupili obhájci z Bechyně a Sokol Sezimovo Ústí. Utkání se odehrávalo ve výborném tempu a utkání rozhodla chyba sezimáckého brankáře 2 minuty před koncem a stav byl tedy 2:1.  Během tohoto utkání se vyznamenal brankář Sokola, kdy v první půly chytil minimálně 5 tutovek. Zápas o 3 místo rozhodla jediná branka a to do sítě domácích. Chýnov celé utkání tlačil, tvořil hru a dostával se do šancí jenže chyběla dobrá koncovka a přišel trest. 8 minut před koncem udělala domácí obrana chybu a bohužel Chlaň byl krátký. Finále bylo vyrovnané a po půly byl stav 1:1 a ve druhé půly i přes šance Bechyně nedokázali obhájci vstřelit branku a tak přišel trest v podobě branky. Bechyně 1:2 Kavas Větrovy