Chýnov 2:1 Větrovy

Sestava – Chlaň – Říha, Kučera, Strada, Kubera – Havlík L., Havlík D, Slezáček T., Zadražil F. - Chamra, Slezáček D.

Střídali – Fišer, Dvořák V.,

Branky - 2x Chamra

Do utkání jsme vstoupili aktivněji a ohrožovali jsme hostující branku, ale bohužel i přes šance jsme gól v úvodu nevstřelili. Hra se po několika špatně zakončených šancích vyrovnávala a i Větrovský hráči si vytvářeli šance. Do vedení jsme mohli jít v 25. minutě kdy hostující hráč zahrál ve vápně rukou a kopala se penalta. Na penaltu se postavil kapitán Kučera, ale bohužel netrefil branku a okolo pravé tyčky proletěl za branku. Stav po první půli 0:0. Do druhé půle jsme vstoupili opět aktivněji a výborně hrající stopeři nahráli Martinu Chamrovi do proti útoku, hráč běžel s míčem po lajně a obešel jednoho obránce a vystřelil, ale bohužel trefil jen tyč. Další šance skončila gólem, kdy se trefil hlavou Chamra. Bohužel hned po tomto gólu jsme měli další 2 gólové šance, ale neskončili dobře. Po faulu našeho hráče zahrávali hosté přímí kop , asi 5 metrů před vápnem tento kop skončil gólem , i když hráč trefil šibenici , ale před naším brankářem stál v ofsajdu a bránil výhledu  pomezní zvedl praporek , ale rozhodčí i před veliké protesty trenéra gól uznal. V dalším průběhu jsme si vytvořili šance ale i hosté hrozili, ale brankář Chlaň byl pozorný a všechny hostující šance zlikvidoval. Nakonec vítězství jsme strhnuli na svou stranu díky přihrávce do běhu Chamrovi, který utíkal sám na brankáře, ale obránce ho doběhl, ale Martin zachoval klid udělal mu kličku a nedal brankáři šanci. 2:1. Hosté potom začali tlačit, ale před dobře šlapající obranu nemohli projít. V tomto našem 4 zápase jsme slavili 2 výhru. Chtěl bych pochválit celý tým, který šlapal výborně a nebyl nikdo lepší a nikdo horší.