Dražice 2:0 FC Chýnov

Sestava - Chlaň - Kubera, Komárek, Strada, Šimák - Říha, Slezáček T., Kučera, Havlík L. - Dvořák M., Slezáček D.

Střídali - Kořenský

Před zápasem jsme se museli vypořádat s tím, že se hromadili omluvenky na zápas, z důvodu zranění a nebo jiných koníčků. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a po 2. minutách, kdy zatáhl míč Luboš Havlík po lejně a pod sebe vrátil míč a Kučera z hranice vápna bohužel přestřelil. Po této šanci se hra vyrovnala a první gól jsme dostali po faulu asi tak 10 metrů před vápnem a hráč napálil míč na bránu, kde jí vyrazil pozorný Chlaň, ale bohužel jen před sebe kde dobýhali dva osamocený útočníci a nedali při dorážce brankáři šanci. Po několika minutách se hra převážně odehrávala na straně Dražic, ale bohužel při zahrávání přímého kopu naši hráči neudělali potřebný tlak aby odebrali soupeři míč a ten i přes snahu kapitána Komárka skóroval. První půle 2:0. Ve druhé půli se hra vyrovnala a domácí měli více šancí na skórování ale vychytal je včasnými výběhy dobře chytající Chlaň.